Rozsądnie z lekami! Z lekami należy postępować rozsądnie. Wszystkie zawierają substancje chemiczne nie obojętne dla organizmu. W stosownych dawkach substancje te są lecznicze, w zbyt wysokich stają się truciznami. Dawki leków zalecane w ulotkach są ściśle określone i nie przypadkowe. Bezwzględnie należy się do nich stosować. Powyższe zasady dotyczą również środków na erekcję kamagra.

Kamagra jak stosować?

Środki o tej nazwie muszą być stosowane zgodnie z wytycznymi widniejącymi w ulotkach. Kamagra jest lekiem na erekcję, ale nie działa tylko na to co dzieje się z penisem. By móc na to zadziałać, musi wpłynąć na czasową czynność całego układu sercowo naczyniowego. Działanie kamagry polega na intensyfikowaniu ukrwienia męskiego narządu intymnego podczas stosunku. Nie da się zintensyfikować ukrwienia tylko w jednym miejscu i narządzie. Przez czas działania leku, to jest sześć godzin, w wyższej aktywności pozostaje cały układ krążenia. Jest to całkowicie bezpieczne dla zdrowia, pod warunkiem, że lek jest stosowany rozsądnie i prawidłowo. Najważniejsza zasada, to nie przekraczanie maksymalnej dobowej dawki środka, która wynosi 100mg. Taką dawkę zawiera najsilniejsza tabletka. Specjaliści zalecają, by nie sięgać po nią od razu. Kurację lekiem lepiej zacząć od tabletek o niższej mocy: 25mg i 50mg. Kolejna ważna zasada, to nie łączenie kamagry z innymi lekami na potencję. Nie wolno też łączyć jej ze specyfikami, które obniżają ciśnienie tętnicze, takimi jak nitraty. Środki kamagra http://www.aptekakamagra.pl/ działają znacznie gorzej, gdy łączone są z alkoholem i tłustymi potrawami. Z leku nie wolno korzystać, gdy występują jakieś przeciwwskazania. Chodzi o jedno z poniższych schorzeń: przebyty udar mózgu; zawał serca; poważne problemy z wątrobą lub nerkami; barwnikowe zwyrodnienie siatkówki; szpiczak; anemia sierpowata. Pełną listę przeciwwskazań znajdziemy w ulotce.

Kamagra jak stosować odnośnie do wieku i przyczyny zaburzenia?

Lek jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat i są w pełni dojrzali płciowo. Ostrożnie do leku powinni podejść panowie po sześćdziesiątym roku życia. W przypadku nieco starszych pacjentów, bardziej skuteczne są tabletki o wyższych dawkach substancji czynnej. Specyfik daje pożądane efekty niezależnie od przyczyny zaburzenia erekcji. Nie działa jednak w przypadkach, gdy przyczyny te spowodowane są urazami, guzami, infekcjami lub nieprawidłową budową członka.

Kamagra na co dzień

Lek trzeba przyjąć pół godziny przed stosunkiem. Wyjątkiem są alternatywne postacie leku: żel, tabletki do ssania i rozpuszczalne w wodzie, które działają już po kwadransie. Tradycyjne tabletki trzeba popić sporą ilością wody – ułatwia to ich wchłanianie. Korzystając z kamagry wykorzystujesz moc sildenafilu, substancji, która intensyfikuje krążenie w członku. Lek zadziała zawsze wtedy, gdy będziesz pobudzony seksualnie stymulacją podczas gry wstępnej.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.